MARIMA a jej prvá kolekcia MARIMA

MARIMA a jej prvá kolekcia MARIMA

Predstavujem vám novú slovenskú značku MARIMA. V živote nám každému záleží na niečom a na niekom. Všetci vieme, aké to je, keď idete predstaviť niekoho, na kom vám záleží a nechcete nič pokaziť. Priznávam sa, že v podnikaní som nováčik, takže skúmam a hľadám. MARIMA vznikla na základe súhry troch mien a je čisto SLOVENSKOU značkou. Logo som si navrhla sama a vznikalo asi takto:

Na ľavo je moja skica a na pravo je verzia s ktorej dopomohol manžel – dal si záležať

MARIMA je o vnímaní detailov, o kvalite, zodpovednosti a tvorení produktov s tým najlepším zámerom pre vás. Podľa mňa pri každej príležitosti je kúzelná a očarujúca. Poďte sa pozrieť.

Moja kamarátka sa nechala zlákať na fotenie, (som rada) a ja som si ju už upravovala tak, ako som potrebovala. Fotograf bol môj manžel, takže pozerajme a čítajme:

Príprava na fotenie produktov MARIMA

Nezabudla som ani na malé princezné. Spomínam si, že keď som bola malá, chcela som vyzerať ako moja mama. Preto tu máme set pre štýlovú maminku a jej dcérku:

Kožená kabelka MARIMA / biela – kliknutím otvoríte produkt na novej karte v e-shope

Keďže som pracovala viac rokov v tomto odbore, tak som sa toho naučila veľa (no ešte stále sa mám čo učiť). Na kolekciu som zvolila kožu s ktorou mám dlhoročnú skúsenosť a som s ňou spokojná ja a aj moji doterajší zákazníci. Kožušinu som zvolila králičiu pretože králik sa nechová na kožušinu, ale na mäso (je to smutné, ale je to tak). A je veľká škoda že na dedinách končí táto krásna kožušina v odpadoch, pretože nie je záujem ju ďalej spracovať.

Každučký strih je mojím dielom. Dodnes sa predávajú moje veci, ale pod inou značkou a som rada. Naďalej používajú, vyhľadávajú moje strihy, aj keď tam už nepracujem. A to je dôkazom, že som bola pre túto spoločnosť prínosom.

MARIMA taktiež odhaľuje luxus slovenskej pravej kožušiny a kože. Vďaka jedinečnosti kožušiny je každučký kus originálny.

Kožená kabelka MARIMA / červená – kliknutím otvoríte produkt na novej karte v e-shope

MARIMA nie je dočasným jednorazovým doplnkom, pretože je výnimočná na každú príležitosť a vyzdvihuje vašu jedinečnosť.

Kožená kabelka MARIMA / červenák – kliknutím otvoríte produkt na novej karte v e-shope

MARIMA je vhodná aj ako darček.
Napríklad poteší vašu kamarátku puzdierko na opasok. Pretože ak sa rada zabáva a tancuje, puzdierko môže mať stále pri sebe a v ňom aj osobné cennosti. Samozrejme kamarátka alebo známa môže mať aj dieťatko. Preto potrebuje mať voľné ruky, keď ho naháňa. Toto puzdierko to umožňuje:

Kožené puzdro na mobil MARIMA / čierne – kliknutím otvoríte produkt na novej karte v e-shope

Ak pri svojej práci využívaš tablet, tak tabletové puzdro mu dodá pohodlie, štýlový a módny vzhľad. Taktiež ho vieš použiť ako listovú kabelku na firemnú, rodinnú, spoločenskú udalosť:

Kožené puzdro na tablet MARIMA / červené – kliknutím otvoríte produkt na novej karte v e-shope

S týmto zápisníkom sa odprezentujete osobitým štýlom na poradách, mítingoch a stretnutiach:

Kožený zápisník / karisblok MARIMA / čierny / A5- kliknutím otvoríte produkt na novej karte v e-shope

Keďže to robím pre vás, tak budem rada, keď sa so mnou podelíte o vaše nápady. Ak budete chcieť nejakú úpravu, vieme sa na všetkom dohodnúť, som tu pre vás.

S pozdravom Marianna a teraz už MARIMA

Fotograf: Miroslav Petrinec
Asistentka fotografa: Marianna Petrincová
Od návrhu až po ušitie a zabalenie: Marianna Petrincová
Miesto fotenia: Hotel Tatra Rimavská Sobota

Leave a Reply

Your email address will not be published.

X