Daj si traky MARIMA.

Daj si traky MARIMA.

Konečne môžeme nechať zimné bundy a kabáty vo svojich šatníkoch a ukázať jarné a čoskoro letné outfity. Viete o tom že, traky sú vhodné na akékoľvek ročné obdobie, pretože vyzerajú dobre s kabátom, so svetrom, sakom, tiež majú radi vrstvenie. Tričko, košeľa a šaty sú najpohodlnejšie a najmenej náročné na spoločné nosenie, spolu vyzerajú takto :

Traky sú najuniverzálnejším doplnkom, aj keď sa Vám to možno nepozdáva. Všimnite si: jednoduché šaty sú zrazu neprehliadnuteľné a to len vďaka jednému doplnku. Traky sú prepracované do detailov a prezradím Vám, viete ich nosiť bez trakovej časti, ostane Vám len opasok no trakovú časť si viete pripnúť o pútka nohavíc a máte ďalší kúsok. Takže ich nosíte ako: traky, opasok a traky na pútka nohavíc.

Kombinácia pierok a puzdierok na krk je síce vcelku netradičná, no o to originálnejšia. Každá z nás je iná jedinečná a výnimočná a preto sa snažím navrhnúť a ušiť model pre každú z nás.

Traky sa hodia aj k ľahučkým materiálom

A nemusíte sa báť vzoru na šatách, pretože traky im lichotia.

Čerešničkou na torte sú v tomto prípade kožušinové, ktoré sú nositeľné celoročne ku všetkému.

A máme tu najobľúbenejšie, tie ktoré už nepotrebujú slov. Pretože ich už nosíte dva roky a Vaša spokojnosť je neopísateľná, nosíte ich ako traky alebo len samostatne ako opasok. Objednávate si k ním aj náramok, tiež puzdierka ktoré sú pre Vás ich súčasťou. Nosíte si v nich telefón a drobnosti dôležité pre Vás.

Puzdierka si viete objednať s opaskom, alebo zvlášť. Stačí mi napísať a spoločne to doladíme.

Tiež si traky doplníte o iný výrobok, pretože viete, že všetko spoločne ladí a napr. použijete len ich časť.

MARIMA má pre Vás traky, opasky, ľadvinky, kabelky, puzdierka na telefón, puzdra na tablet a notebook, peňaženky, dokladovky a pod… nakuknite ku mne. Šaty ktoré mám na fotkách sú od VivienMihalish.

Ďakujem

Foto: MARIMA
Modelka: Marianna Petrincová
Od návrhu až po ušitie a zabalenie: Marianna Petrincová

X