Časté otázky

Home / Časté otázky

Časté otázky

Kto šije výrobky MARIMA?

Všetky výrobky navrhuje a šije osobne Marianna Petrincová. Inšpiruje sa z bežných každodenných potrieb, módnych trendov a najmä z jej vlastných nápadov, čo zanecháva na produktoch MARIMA jej rukopis. Jej cieľom a poslaním je odlíšiť sa.

Z čoho sú vyrobené produkty MARIMA?

Produkty MARIMA sú šité z prírodnej kože, prípadne doplnené nefarbenou králičou kožušinou. Sú to prírodné materiály a vedľajšie produkty mäsového priemyslu.

Je možné prispôsobiť rozmer produktu?

Áno, je to možné. Každý objednaný produkt môžeme v istej miere prispôsobiť vašim požiadavkám a potrebám. Úplne bežné je to v prípade puzdier na mobilný telefón, na tablet, alebo v prípade že by ste chceli puzdro na telefón ktorý chcete mať aj v plastovom kryte. Pri objednávaní tovaru to stačí uviesť do poznámky a my Vás kontaktujeme.

Ako ošetrovať kožené doplnky MARIMA?

MARIMA svoje produkty ošetruje výlučne len prírodnými olejmi a včelím voskom, ktoré produkt ochránia voči nečistotám a vode, napriek tomu sa vyvarujte kontaktu s vodou a premočeniu. V prípade znečistenia ho ošetrujte len prípravkami určenými na ošetrenie prírodnej usne. Dostanete ich v ktorejkoľvek predajni s obuvou.

X